شرکت سپیدیارحساب

شرکت سپیدیارحساب

شرکت سپیدیارحساب

شرکت سپیدیارحساب

شرکت سپیدیارحساب
شرکت سپیدیارحساب
شرکت سپیدیارحساب شرکت سپیدیارحساب شرکت سپیدیارحساب
شرکت سپیدیارحساب
شرکت سپیدیارحساب شرکت سپیدیارحساب
فهرست فهرست

گالری طریقت با دارا بودن جواز کسب، نماد اعتماد، تاییدیه ساماندهی، درگاه پرداخت مستقیم و رعایت پروتکل امنیتی SSL یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فعالیت خود می باشد.

در سال 1362 گالری طریقت با هدف ارایه برترین برندهای عطر، آرایشی و مراقبت های پوست و مو با رویکردی متفاوت و لوکس اولین شعبه خود را تاسیس کرد.
پس از چند سال در راستای ارتقاء سطح کیفیت فروش و سرویس دهی به مشتریان و ارائه محصولات بیشتر فروشگاه به مکانی وسیعتر منتقل شد و تا امروز همواره در تلاش بود ایم تا فعالیت مجموعه را افزایش دهیم.

طی این سال ها، ما در مجموعه گالری طریقت سعی کرده ایم با وسواس فراوان و گلچین کردن برند های معتبر دنیا و همچنین ارائه مشاوره ای صادقانه به مشتریان خود و درک صحیح نگرانی های آنها، بهترین گزینه ها را به آنها پیشنهاد کنیم.

هم اکنون با توجه به نیاز و گسترش خرید آنلاین و با هدف تسهیل دسترسی هموطنان در سایر شهرها به محصولات برتر جهانی بر آن شده ایم تا با افتتاح فروشگاه اینترنتی مجموعه، تجربه ی خریدی امن و لذت بخش را برای شما فراهم کنیم.

ما در این فروشگاه به شما کمک خواهیم کرد تا محصول مد نظر خود را با اطمینان کامل از کیفیت و اصالت آن تهیه کنید .

 

در حال حاضر، گالری طریقت با 3 شعبه، به عنوان بزرگ ترین و قدیمی ترین مجموعه عرضه کننده برند های برتر آرایشی، بهداشتی و عطری در کاشان شناخته می شود.

شعبه 3 (اختصاصی عطر) : کاشان، خیابان کاشانی، روبروی بانک سپه | 55456751 031

 

 

شعبه 2 (تمرکز بر محصولات آرایشی پوست و مو) : کاشان، خیابان کاشانی، روبروی بانک سپه | 55456750 031

 

شعبه 1 (تمرکز بر محصولات برقی) : کاشان، خیابان رجایی، روبروی پاساژ گلستان | 5545188 031